> Blog > Kúpele Slovensko

Kúpele Slovensko

Spoznajte krásy kúpeľov na Slovensku. Zistite, ktoré sú najstaršie, najmladšie, najnavštevovanejšie, najkrajšie, najznámejšie či najlacnejšie kúpele na Slovensku. Objavte známe aj menej známe poklady slovenských kúpeľných miest, využite praktické rady a tipy pre návštevníkov a nenechajte si ujsť zaujímavosti a aktuality z kúpeľov a kúpeľných zariadení. 

Kúpele na Slovensku majú čo ponúknuť každému návštevníkovi. Či už ste mladí, alebo o niečo vekom skúsenejší, chystáte sa do kúpeľov za liečbou, alebo relaxom, v slovenských kúpeľoch si určite prídete na svoje. Načerpajte s nami množstvo inšpirácie a užite si svoj pobyt v slovenských kúpeľoch naplno. 

Kúpele Slovensko – zoznam

Slovensko je krajina bohatá na vzácne prírodné poklady, vďaka čomu sa u nás nachádza množstvo termálnych aj klimatických kúpeľov. Prírodné liečebné kúpele Slovensko:

Fotogaléria z kúpeľov na Slovensku

Pamätník obetiam fašizmu v Kremničke

Pamätník obetiam fašizmu v Kremničke

Pamätník obetiam fašizmu v Kremničke bol vybudovaný nad pietnym miestom jednej z najtragickejších udalostí druhej svetovej vojny na Slovensku. Bol postavený podľa návrhu významného slovenského architekta Dušana Jurkoviča. Pamätník obetiam fašizmu aj v súčasnosti neustále pripomína hrôzy druhej …

Pamätník obetiam fašizmu v Kremničke Čítať viac

Scroll to Top