> Blog > Affiliate

Affiliate systém Relaxos: Nechajte váš web zarábať!

Partnerský program Relaxos ponúka prevádzkovateľom webstránok možnosť jednoduchého zárobku za privedenie zákazníkov.

Internetový katalóg a rezervačný systém Relaxos ponúka širokú škálu kúpeľných a wellness pobytov z celej Strednej Európy.

Aktuálne máme v ponuke cca. 1500 pobytov a 250 wellness/kúpeľných hotelov v 109 destináciách 6 krajín strednej Európy.

Prostredníctvom vlastného klientského centra obslúžime ročne viac ako 30 000 zákazníkov.

Integrácia s partnerskou stránkou je veľmi jednoduchá a umožňuje vybrať si z rôznych foriem prepojenia, tak aby affiliate odkaz vhodne kontextovo dopĺňal obsah vášho webu – teda aby ho klient nevnímal ako reklamu, ale ako užitočnú doplnkovú informáciu.

Relaxos preberá všetku zodpovednosť za spracovanie objednávky, takže úlohy partnera sú minimalizované len na propagáciu služby medzi návštevníkmi jeho internetových stránok.

Výhody partnerského programu Relaxos

Formy partnerstva pre malé aj rozsiahle weby

K dispozícií máme viaceré formy partnerstva, ktoré zohľadňujú možnosti malých prevádzkovateľov webov a aj vlastníkov rozsiahlych internetových projektov.

Zaujímavý produkt a vysoká úspešnosť

  • Náš rezervačný systém ponúka široký výber kúpeľných a wellness produktov dostupných online. V ponuke máme cca. 1500 pobytov, 250 ubytovacích zariadení a 100 destinácií v 6 krajinách strednej Európy. Ide o kúpeľné a wellness hotely, ktoré sa z dôvodov produktových obmedzení pobytových balíčkov nenachádzajú na zľavových portáloch ani booking agragátorov ubytovacích zariadení.
  • Vďaka nášmu kvalifikovanému callcentru je pravdepodobnosť zrealizovania objednávky v našom systéme 55%, čo je podstatne viac ako pri iných rezervačných systémoch, pri ktorých je klientovi prispôsobovaná ponuka na mieru.

Aktuálnosť ponuky a akciové ceny

  • Online katalóg s pokročilými možnosťami vyhľadávania umožňuje záujemcovi vybrať si pobyt presne podľa požiadaviek, v prípade otázok alebo požiadaviek na prispôsobenie ponuky mu pomôže naše zákaznícke centrum.
  • Ponuka je aktualizovaná denne, takže obratom sú k dispozícií aj akciové ceny zariadení.

Prispôsobenie Vašej webstránke

  • Najefektívnejšia býva spravidla najjednoduchšia implementácia umiestnenia odkazov na relevantné stránky vášho webu.
  • V prípade, že sa spolupráca osvedčí, vieme pripraviť riešenie katalógu prispôsobené Vášmu designu, ktoré môžete prevádzkovať na vlastnej doméne ako kompaktnú súčasť vlastného webu.

Nulová prácnosť a automatizovaný systém spracovania objednávky

  • Celý proces objednávky realizujú naši klientskí pracovníci.
  • Po odoslaní internetovej objednávky zariadime všetky detaily a doručíme voucher elektronicky alebo poštou priamo zákazníkovi.

Štandartné provízie a bonusy

  • Provízne podmienky zodpovedajú tradičným zvyklostiam, z nášho affiliate systému vyplatíme ročne tisíce eur na províziách pre partnerov.
  • V prípade naštandartného obratu je predajca honorovaný špeciálnymi bonusmi

Scroll to Top