> Blog > Kúpele Slovensko > Kúpele Dudince > Zlepšite si zdravie pobytom v kúpeľoch

Zlepšite si zdravie pobytom v kúpeľoch

Príjemným tipom na letnú dovolenku môže byť aj pobyt v kúpeľoch. Klasický pobyt v kúpeľoch sa spája s lekárskym vyšetrením a odporúčaním lekára, nasleduje slovo poisťovne o tom či bude kúpeľný pobyt priradený. Ak áno, pacienta čaká regenerácia síl pod dohľadom kúpeľného lekára.

Pokiaľ pacient nemá záujem, čas či chuť absolvovať túto tortúru, môže sa vybrať do kúpeľov samostatne, napríklad na wellness pobyt. Samozrejme je to už bez príspevku od zdravotnej poisťovne. Bohaté zastúpenie procedúr však tento fakt hravo napraví.

Základný balík v Kúpeľoch Dudince obsahuje procedúry ako sú masáže, zábaly, voľný vstup do bazénu, sauny. Pri Kúpeľoch Sliač je ponuka ešte rozšírená o voľný vstup do fitness centra. A základná ponuka wellness pobytu v Trenčianskych Tepliciach obsahuje aj zábaly. Vo väčšine zariadení je základný balík dostatočne variabilný a tak hostia určite nebudú mať problém zostaviť si obsah svojho wellness pobytu podľa seba.

Ďalšou kategióriou je víkendový pobyt, čo vystihuje popis – maximálna relaxácia za minimum času. Ponuka hotelov a zariadení na víkendový pobyt môže obsahovať rôzne wellness procedúry, voľné vstupy do sauny, vírivého bazénu. Aj tu je možné zostaviť si plán procedúr podľa seba.

Výhodou kúpeľov je ich blízkosť, dostupnosť a možnosť aj za málo času urobiť čo najviac pre svoju regeneráciu a zdravie.

Zobraziť komentáre a pridať komentár
Scroll to Top