> Blog > Zdravie a wellness > Zastavte vírusy v saune!

Zastavte vírusy v saune!

Túžite po relaxe a zdraví? Chceli by ste si oddýchnuť bez stresu a zároveň spraviť niečo pre svoje telo? Spojte príjemné s užitočným a navštívte saunu. Vypoťte zo seba všetky škodlivé látky, toxíny a vírusy, pričom sa budete oddávať ničím nerušenému relaxu v horúcom prostredí. Ak raz navštívite saunu, obľúbite si ju natoľko, že ju zaradíte do svojho pravidelného rituálu.

Už po niekoľkých návštevách vaša pokožka dostane iný vzhľad a bude vyzerať mladšie a sviežo. Ak ste v saune ešte neboli, možno vás na začiatku odradí obrovské teplo, no úžasné blahodárne účinky, ktoré sauna ponúka, si zamilujete na prvýkrát. Po saunovaní sa budete cítiť zrelaxovaní, uvoľnení a zdravší.

V saune vám pôsobením tepla začne prúdiť krv oveľa rýchlejšie. Vypotíte zo seba viac ako 2 litre vody a spolu s nimi aj škodlivé látky, a tak ozdravíte svoje telo. Vylučovanie potu zároveň hĺbkovo prečistí pokožku. Vďaka odstraňovaniu mliečnej kyseliny mizne bolesť kĺbov a svalov. Po návšteve sauny budete navyše spať ako bábätko.

Takáto vysoká teplota je skvelým prostredím pre odstránenie vírusov, pretože horúčavu neznesú. Po obrovskom ohriatí nasleduje ochladenie, ktoré tiež podporuje imunitný systém a cirkuláciu krvi. Sauna vám pomôže uvoľniť telo aj myseľ, zbaví vás stresu a podporí vaše zdravie.

Vyberte si niektorý z wellness pobytov a okrem saunovania si môžte užiť chvíle relaxu aj vo vírivke, počas masáží či zábalov. Pomôže to nielen vášmu fyzickému zdraviu, ale aj psychickej rovnováhe.

Zobraziť komentáre a pridať komentár
Scroll to Top