> Blog > Zdravie a wellness > Procedúry

Procedúry

Procedúry predstavujú špeciálne liečebné či skrášľujúce postupy, ktoré tvoria neoddeliteľnú súčasť wellness a kúpeľných pobytov. Wellness aj kúpeľníctvo prechádza neustálym vývojom, vďaka čomu pribúdajú nové a nové procedúry. Výber procedúr je tak naozaj pestrý. Poznáte ich všetky? Odhaľte s nami tajomstvá jednotlivých procedúr, či spoznajte rozdiel medzi kozmetickými, kúpeľnými, wellness, skrášľujucími a liečebnými procedúrami.

Niektoré procedúry, najmä tie z radu liečebných procedúr, si vyžadujú špeciálnu prípravu alebo nie sú vhodné pre všetkých ľudí. Poradíme, ako sa pripraviť na absolvovanie jednotlivých procedúr tak, aby priniesli želaný efekt, či kedy sa im radšej vyhnúť úplne.

Thajská masáž je jedinečný typ masírovania tela a svalov, ktoré je charakteristické naťahovaním tela a intenzívnou hĺbkovou bodovou masážou.

Thajská masáž

Thajská masáž sa praktizuje už viac ako 2000 rokov. Jej základy položil lekár samotného Budhu – Jivaka Kuamr Bhaccha, ktorý spojil prvky jogy, ajurvédy a meditácie do jedného celku.  Technika thajskej masáže Thajská masáž je v podstate založená …

Thajská masáž Čítať viac

Scroll to Top