Vykúpte sa v zlate!

Viete, aké je to kúpať sa v zlate? Chcete sa ocitnúť v luxusnom raji tohto drahého kovu? Tak zájdite do Kúpeľov Turčianske Teplice, kde vás zlatom doslova zasypú! Neponúkajú iba klasické procedúry ako iné kúpeľné zariadenia. Vyskúšajte zábal zo zlata, zlatý kúpeľ, zlatú masku či zlatú masáž. Dokonca sa tu zlata môžete aj napiť! V spojení s liečivou silou turčianskych vôd spôsobí, že sa z kúpeľov vrátite mladší, krajší, sviežejší a o pár gramov zlata bohatší.

Liečebná sila zlata

Možno ste o tom ešte nepočuli, ale zlato sa pre svoje liečebné účinky používa už mnohé roky. Je súčasťou ajurvédy a používa sa aj v tradičnej čínskej medicíne. Už v dávnych časoch pridávali alchymisti zlatý prášok do nápojov, aby tak napríklad odstránili bolesť v končatinách. Aj Kleopatra poznala liečebnú silu zlata a vďaka pravidelným procedúram so zlatými plátkami si svoju pleť udržiavala mladistvú, jemnú a žiarivú. V 19. storočí sa zlato používalo aj na liečbu srdca, krvného obedhu a rôznych zápalov.

V kozmetike sa zlato využíva ako prostriedok na redukciu vrások a pigmentových škvŕn. Tým, že podporuje mikrocirkuláciu a regeneračné procesy v pleti, má na ňu spevňujúce účinky, dodáva jej vláčnosť, vyhladzuje ju a zjemňuje. Okrem toho aj posilňuje jej obranyschopnosť a udržiava ju hydratovanú. Zlaté kúry však nie sú čisto ženskou záležitosťou! Pôsobí priaznivo na mužské libido a minerálna voda v Kúpeľoch Turčianske Teplice prospieva potencii.

Zlaté procedúry

Vo všetkých zlatých procedúrach sa používa prášok z čistého 24-karátového zlata. Do zlatého kúpeľa vám personál pridá plátky z pravého zlata. Počas neho si budete vychutnávať zlatý nápoj, v ktorom sú taktiež čiastočky čistého zlata. Keď vyjdete zo zlatého kúpeľa, čaká na vás masáž so zlatým olejom. Do špeciálneho masážneho oleja sa pridá optimálne množstvo zlatého prášku a masírovanie sa môže začať. Aby sa zlaté kúsky do vášho tela dokonale vstrebali, nasleduje zábal v pozlátenej fólii. Kým budete relaxovať v zábale, kozmetička vám na tvár nanesie zlatú masku. Po týchto procedúrach sa budete nielen cítiť o niekoľko rokov mladšia, budete tak aj vyzerať!

Ak sa chcete cítiť ako kráľovná, neváhajte a zájdite na relaxačný alebo kúpeľný pobyt do Kúpeľov Turčianske Teplice. Zoberte aj svojho partnera a obaja si doprajte pocit luxusu a dokonalého relaxu!

Zobraziť komentáre a pridať komentár
Scroll to Top