> Blog > Zo života Relaxos-u > Vyberte si pobyt pomocou interaktívnej mapy

Vyberte si pobyt pomocou interaktívnej mapy

Váš pobyt si odteraz môžete nájsť aj pomocou mapy. Po kliknutí na záložku s názvom Mapa vo vyhľadávacom boxe v ľavej časti stránky sa zobrazí prehľadná mapa. Podľa kritérií, ktoré vyberiete vo vyhľadávacom boxe sa Vám zobrazia na mape značky, ktoré predstavujú ponuku vyhovujúcich pobytov. K mape sa môžete dostať tiež prostredníctvom menu v pravom stĺpci alebo kliknutím na obrázok zmenšenej mapy.

Po kliknutí na značku na mape sa otvorí okno destinácie, v rámci ktorej sa jednoducho dostanete k dostupnej ponuke hotelov a pobytov. Pobyty môžete filtrovať tiež na základe indikácie. V tom istom okne sa nachádza aj obľúbená možnosť zobraziť trasu autom.

Ponúkané pobyty si môžete na mape odfiltrovať na základe lokality podľa krajiny, regiónov alebo miest. Na základe typov pobytov si vyberáte liečebné pobyty podľa indikácií alebo relaxačné pobyty podľa zamerania. Hotely môžete filtrovať na základe ich hlavných výhod, prostredia, v ktorom sa nachádzajú alebo na základe triedy zariadenia (hviezdičky). Miesta sa dajú filtrovať na základe hlavných výhod, prostredia alebo indikácie.

Zobraziť komentáre a pridať komentár
Scroll to Top