> Blog > Zdravie a wellness > Veľká Noc v kúpeľoch – bez stresu a zhonu!

Veľká Noc v kúpeľoch – bez stresu a zhonu!

Rozmýšľate, kde tento rok stráviť Veľkú Noc? Už vás nebaví každý rok doma čakať na kupačov? Oslávte tento rok veľkonočné sviatky netradične a príďte si oddýchnuť a načerpať nové sily v termálnych liečivých vodách kúpeľov! Vďaka jedinečnému veľkonočnému pobytu si môžete vychutnať špeciálny sviatočný program spojený s rôznymi wellness a relaxačnými procedúrami. Netrápte sa upratovaním, pečením a varením a poriadne si vychutnajte veľkonočné voľno!

Mnohé kúpele na Slovensku, ale aj v blízkom zahraničí, si pripravili bohatý šibačkový program aj pre Vaše deti. K Veľkej Noci patria návštevy rodiny, korbáč, vajíčka, oblievanie vodou a plné stoly jedál. No toto všetko môžete zažiť aj v kúpeľoch! Zabudnite na predsviatočný zhon a stres a prežite tieto sviatky v pokojnom a harmonickom prostredí kúpeľov! Kúpele sa o všetko postarajú za Vás. Kým sa v kuchyni bude pripravovať Vaše skvelé jedlo, vy zatiaľ môžete pokojne relaxovať vo vírivke či pri masáži.

Prečo by ste si nedopriali zábaly, wellness alebo iné liečebné procedúry? Veď sa začala jar a telo treba zbaviť škodlivín a dostať ho po zime do formy. Takto strávené sviatky ponúkajú dievčatám a dámam príjemnú oblievačku v podobe kúpania sa v bazéne. Veľká Noc môže byť tým správnym časom na očistu. V saune zo seba vypotíte nielen toxíny, ale aj všetky starosti. Rôzne kúpele ponúkajú rôzne veľkonočné programy. Je len na vás, ktoré si vyberiete.

Preto neváhajte a objednajte si teraz špeciálny veľkonočný pobyt, na ktorom zažijete kopec zábavy, ale aj relaxu a oddychu. Prežite tieto sviatky inak! V kúpeľoch si však môžete oddýchnuť kedykoľvek počas celého roka. Stačí si vybrať jeden z relaxačných alebo kúpeľných pobytov a už sa len nerušene oddávať procedúram.

Zobraziť komentáre a pridať komentár
Scroll to Top