> Blog > Aquaparky > Aquapark Bešeňová > Relax po celý rok v Thermalparku Bešeňová

Relax po celý rok v Thermalparku Bešeňová

Už starí Kelti vedeli o liečivých efektoch horúceho termálneho prameňa v Bešeňovej. Je to vlastne malá dedinka nachádzajúca sa neďaleko Liptovského Mikuláša, v ktorej bolo vybudované relaxačné centrum Thermalpark Bešeňová.

Liečivý prameň vyviera z hĺbky viac ako 1900 metrov. Obsahuje nezvyčajné veľké množstvo lítia, ktoré má neuveriteľné účinky na astmu, psychickú pohodu, urologické a ženské problémy. Pôvodná teplota prameňa je 60,5°C, je však ochladzovaná, aby vytvárala príjemné, osviežujúce a relaxačné pocity a atmosféru.

Do Thermalparku Bešeňová môžete zobrať celú rodinu. Vďaka rekonštrukciám tu vzniklo obrovské centrum zábavy, ktoré však aj naďalej poskytuje liečebné procedúry. Preto je vhodné pre deti, rodičov a aj starých rodičov.

Čo všetko tu nájdete?

Okrem kúpania sa v bazénoch s termálnou vodou tu môžte zažiť oveľa viac. V zime sa tu dá skvele zalyžovať a potom sa šupnúť do rozohriatej sauny, neďaleké hory lákajú svojou krásou na turistiku. Deti tu môžu využiť všetky možnosti vodných tobogánov, s rodičmi sa môžu zahrať spaceball, volejbal, petang alebo šach s obrovskými drevenými figúrkami.

Neodmysliteľnou súčasťou tohto zariadenia je wellness centrum s whirpool bazénmi, saunami a masážami. Vychutnajte si miešaný drink priamo z bazéna v “mokrom bare”. A v reštauráciách vám uvaria skvelé jedlo, takže sa nemusíte báť, že ostanete hladní alebo smädní.

Kde by ste mohli prespať?

Na výber máte hneď niekoľko možností, ktoré uspokoja všetky vaše, aj náročné požiadavky. Ak si chcete zahrať v kasíne, ideálny je pre vás Hotel Giga***. Hotel Thermal*** zasa nájdete priamo v areáli Thermalparku Bešeňová. Skvelú kaviareň nájdete v Hoteli Luka**** a ak sa chcete cítiť ako doma, zvoľte si Relax Hotel Sojka***.

Zobraziť komentáre a pridať komentár
Scroll to Top