> Blog > Aquaparky > Aquapark Tatralandia > Príjemný relax a skvelá zábava v Aquaparku Tatralandia

Príjemný relax a skvelá zábava v Aquaparku Tatralandia

Vo veľkolepom prostredí Východných a Nízkych Tatier, blízko severného pobrežia Liptovskej Mary a krásneho mesta Liptovský Mikuláš sa nachádza najväčší aquapark celého Slovenska – Aquapark Tatralandia.

Nie je to však iba miesto pre zábavu. Z hĺbky 2500 metrov tu vyviera liečebný termálny prameň s teplotou až 60°C. Pred 40 miliónmi rokov bolo územie aquaparku zaplavené morskou vodou. Vďaka tomu dodnes voda tečúca spod zeme obsahuje látky, ktoré majú blahodárne účinky na pohybový, ale aj dýchací systém.

Srdce Liptova patrí Liptovskému Mikulášu a Aquaparku Tatralandia. Je to obrovský komplex nespútanej zábavy. Tak trochu pripomína rozprávkovú krajinu, v ktorej je možné všetko.

Rozmanitosť Tatralandie

V Aquaparku Tatralandia nájdete neuveriteľné množstvo rôznych atrakcií – tobogány všelijakých druhov, ktoré neustálne pribúdajú, vodné hríbiky, masážne prúdy, vodný volejbal až po detské kútiky plné zábavy. Každý deň sú v bazénoch organizované vodné súťaže. Každý si tu nájde to svoje.

Pre adrenalínových nadšencov je tu postavená horolezecká stena, paintball, box aréna alebo zlaňovanie. Deti sa dosýtosti vybláznia v Babylande, kde nájdete napríklad detské ihriská, jazdu na poníkoch a koňoch a tiež aj malý vláčik, či westernové mestečko. Pre športovcov sú vyhradené ihriská na volejbal, tenis či minifutbal.

Relax vo Vital World

Súčasťou celého komplexu Tatralandie je aj Vital World, v ktorom si oddýchnete, zrelaxujete a uvoľníte sa. Široká škála procedúr je zárukou nekonečného relaxu a odpútania sa od každodenného stresu. Či už si vyberiete masáže, zábaly, sauny alebo aromaterapie v niektorých miestnostiach, všetko pôsobí blahodárne na vaše psychické, ale aj fyzické zdravie.

Keltský saunový svet vám ponúka niekoľko druhov sáun. K dispozícii máte tepidárium, infrasaunu, suchú, vlhkú a aj parnú saunu. Perličková masáž nôh počas príjemnej relaxačnej hudby uvoľní vaše unavené kĺby. Soľná sauna prekrví vašu pokožku a detoxikuje celý váš organizmus. Celulitídy vás zbaví zábavná masážna sprcha.

Fantázia malých osád

V jedinečnom ubytovacom komplexe Holiday Village Tatralandia, ktorý je taktiež časťou celého zariadenia Tatralandie, si vyberiete z viac ako 150 apartmánov a bungalovov, ktoré sú rozdelené do 11 osád. Na svoje si tu prídu rodiny s deťmi, ale aj páry túžiace po romantike alebo seniori, ktorí sa chcú odpútať od stereotypu.

Ďalšou možnosťou ubytovania sú luxusné hotely vzdialené len niekoľko minút od Aquaparku Tatralandia. Štvorhviezdičkový Hotel Grand vám splní všetky priania, navyše z okien komfortne zariadených izieb sa núka neskutočná scenéria liptovskej prírody. Aj Hotel Tri Studničky má svoje neopakovateľné čaro. V tomto štvorhviezdičkovom fenoméne Liptova nájdete skvelú atmosféru horskej chaty doplnenú o špičkové služby.

Zobraziť komentáre a pridať komentár
Scroll to Top