> Blog > Aquaparky > Dunajská streda > Obľúbené Termálne kúpalisko Dunajská Streda

Obľúbené Termálne kúpalisko Dunajská Streda

Oblasť Žitného Ostrova ukrýva okrem obrovskej zásoby pitnej vody aj Termálne kúpalisko Dunajská Streda. Na svoje si tu určite prídu rôzne skupiny dovolenkárov. Načrtneme len stručne ponuku tohto zaujímavého zariadenia.

Od chvíle, kedy hostia prekročia brány objektu ich privíta bar, reštaurácia a samozrejme miesto, kde sa môžu ubytovať – Hotel a Penzión Thermal, ako aj kemping. Cesta areálom môže po ubytovaní sa pokračovať smerom k wellness zariadeniam, saunám, masážam či k bazénom. Pre športovo založených turistov je určené volejbalové, plážové, futbalové ihrisko, tenisové kurty ako aj minigolf.

Nebolo by to termálne kúpalisko, keby jeho hlavnou prednosťou neboli bazény. V Termálom kúpalisku v Dunajskej Strede je ich dohromady šesť a liečivú vodu s teplotou od 24 do 38°C si tu môžte plne užiť. V stručnosti si môžte vybrať z ponuky, ktorá obsahuje : Taliansky, Rekreačný, Relaxačný, malý a veľký Plavecký a Detský bazén.

Thermal Park Dunajská Streda ponúka návštevníkom ubytovacie, stravovacie i wellness služby, každý deň od deviatej ráno do deviatej večer.

Termálne kúpalisko Dunajská Streda rozhodne stojí za návštevu a dúfame, že aj tento článok vám rozšíril rozhľad o nové kvalitné zariadenie.

Zobraziť komentáre a pridať komentár
Scroll to Top