> Blog > Zdravie a wellness > Netradičné masáže – Bambusová masáž

Netradičné masáže – Bambusová masáž

Netradičná masáž vykonávaná pravým bambusom pochádza z juhovýchodnej Ázie. Tento spôsob masáže sa veľmi rýchlo rozširuje v USA a je súčasťou mnohých wellness pobytov. Pomaly sa dostáva aj do Európy. Má uvoľňujúce účinky a tiež pomáha pri regenerácii pokožky. Bambus je na východe považovaný za symbol mladosti a priateľstva.

Pri tejto masáži sa používajú špeciálne hladké bambusové tyče a bambusový olej. Na každú časť tela je použitá iná bambusová tyč. Vďaka tomu sa dosiahne maximálny efekt uvoľnenia svalov. Táto masáž má dlhodobé účinky. Muži si ju obľúbia vďaka tomu, že stimuluje nervové a svalové krčné pliešky a tým dochádza k perfektnému uvoľneniu svalov, ženám pomáha pri odbúraní celulitídy, opuchov a fibrózy.

Po absolvovaní takejto masáže sú bolesti chrbtice minulosťou, energetické blokády tela sú uvoľnené a celkovo nastáva pocit relaxu, dobrej nálady a duševnej vyrovnanosti.

Ak máte záujem o svoje telo a zdravie, vyberte si zo širokej ponuky kúpeľných a relaxačných pobytov, ktoré posilnia vaše telo aj myseľ.

Zobraziť komentáre a pridať komentár
Scroll to Top