> Blog > Aquaparky > Naberte energiu v Aquacity Poprad

Naberte energiu v Aquacity Poprad

Dych vyrážajúca scenéria Vysokých Tatier je miestom, kde sídli krásne východniarske mesto Poprad. Toto mesto v sebe ukrýva aj termálne bohatstvo obsahujúce sodík, magnézium a kalcium. Liečivý prameň vyviera z hĺbky 1300 metrov, pričom je horúci až 50°C. Túto vodu do svojich bazénov napúšťa aquapark Aquacity Poprad.

Termálny prameň je krásne čistý s kryštálovo modrou farbou vďaka dostatočnej starostlivosti a používaniu nehrdzavejúcej ocele. Táto voda má liečebné účinky na dýchacie aj pohybové problémy, no je veľmi vhodná aj na skrášľovacie procedúry.

Poprad je pýchou Východného Slovenska. V Aquacity si na svoje príde každá veková skupina. Či už vyhľadávate wellness a relax alebo divokú zábavu na tobogánoch a všelijakých vodných atrakciách alebo si chcete len tak posedieť vo vodnom bare.

Nekonečné možnosti

Aquacity Poprad je určený pre každú vekovú kategóriu. Či už túžite po perličkovom kúpeli, chcete sa nechať unášať prúdom vody a iných vodných atrakciách alebo sa chcete zviesť adrenalínovými tobogánmi s laserovou show.

Wellness centrum má nevídané možnosti relaxu. Čas strávený v tepidáriu alebo v sanáriu pri inhalovaní bylinných aromatických vôní vytvára jedinečnú atmosféru čistej lesnej prírody a zároveň šumu mora. V saunách zabudnete na všetky problémy a športové ihriská vám pomôžu odreagovať sa od starostí.

Zábava a bary

Zaujímavou je obrovská ponuka reštauračných zariadení a barov. Unikátnosť tohto zariadenia sú aj vodné bary, kde sedíte vo vode a aj tak si vychutnávate svoj obľúbený drink. K dispozícii je aj bar s vitamínovými koktejlami, lobby bar vhodný na obchodné stretnutia, ale aj fast food a caffe bar.

Navyše Aquacity Poprad je skvelým miestom na diskotéky pri bazéne s veľkolepou laserovou 3D show. Vychutnajte si ponuku miešaných nápojov, zahrajte si biliard, air hockey, šípky, stolný futbal alebo si zaspievajte karaoke s vašimi priateľmi.

Luxusné ubytovanie

Trojhviezdičkový Hotel Seasons vyhovie aj tým náročnejším hosťom. Nádherný výhľad na Vysoké Tatry si užijete v izbách, ale aj v apartmánoch. Dokonca vám farby izieb prispôsobia jednotlivým ročným obdobiam. Hotel Mountain View so svojimi štyrmi hviezdičkami je ideálom pre tých, ktorí hľadajú elegantný a luxusný interiér a pohodlne zariadené izby presne podľa vašich predstáv.

Zobraziť komentáre a pridať komentár
Scroll to Top