> Blog > Zdravie a wellness > Exkluzívne zábaly

Exkluzívne zábaly

Túžite po pevnom omladnutom tele? Chcete zregenerovať svoju unavenú pokožku? Alebo túžite po pokožke bez pomarančovej kože? Doprajte jej potrebný relax a vyskúšajte niektorý z týchto exkluzívnych zábalov. Či už si vyberiete vínny, škoricový, medovo-mliečny, cryo-zábal alebo zábal z morskej riasy, každý z nich má blahodárne účinky na vaše telo a pokožku.

Vínny zábal

Tento 90-minútový relaxačný zábal sa postará o celé telo. Po jeho absolvovaní je pokožka omladnutá a výrazne spevnená. Procedúra začína liečivým peelingom, ktorý pokožku zbaví odumretých buniek, osvieži ju a omladí. Nasleduje samotný zábal, ktorý pokožku prečistí a odstráni z nej všetky škodlivé látky. Peeling má jemne hrejivý účinok s prívalom novej energie a oživenia.

Záverečnú fázu zábalu tvorí relax v podobe ošetrenia hroznovým olejom. Liečivý olej obsahujúci beta-karotén a vitamín E ochráni pokožku pred predčasným starnutím, zjemní ju a hydratuje. Pocit uvoľnenia a relaxu je dotváraná príťažlivou vôňou hrozna.

Škoricový zábal

Zábal pripravený z voňavej škorice má blahodarné účinky na formovanie postavy a zdravie nielen na povrchu pokožky, ale zachádza aj do jej hĺbky. Tým podporuje zrýchlenie metabolizmu, odbúravanie tukových buniek a redukciu hmotnosti. Preto sa po tejto procedúre vaša postava vyformuje a spevní. Už po prvom zábale je vidieť zreteľné zmeny k lepšiemu aj v podobe chudnutia v cm.

Procedúra začína nanesením škoricového krému na časti, ktoré chcete vyhladiť a zbaviť celulitídy. Tieto časti sa potom zabandážujú fóliou, ktorá spôsobí prehriatie pokožky. Po tomto zabalení nasleduje polhodinový relax vo Vibrosaune. Po tomto odpočinku sa odstráni fólia a následne sa do pokožky votrie zvyšný krém.

Medovo-mliečny zábal

Mlieko a med sú už po mnoho rokov synonymom pre blahobyt a relax. Tento zábal trvá 90 minút, počas ktorých sa pokožka osvieži a zrelaxuje. Prvým krokom je peeling obsahujúci cukor. Odstráni odumreté časti suchej pokožky, ozdraví ju a nabudí pocit jemnosti. V druhom kroku liečivá vyživujúca maska okysličí pokožku, dodá jej potrebné vitamíny a mladistvý vzhľad.

Vôňa masky vyvoláva pocit neskutočného relaxu a uvoľnenia. Posledným krokom zábalu je maslo určené na vysušenú pokožku. Spôsobí, že pokožka ostane príjemne mäkká, jemná a hydratovaná.

Cryo-Zábal

Nie všetky zábaly fungujú na báze prehriatia. Tento zábal má naopak chladivý účinok a napriek tomu je pokožke veľmi prospešný. Je to jeden z najpoužívanejších a najefektívnejších zábalov, ktoré pôsobia na pokožku do hĺbky a tým ju zbavujú škodlivých toxínov. Ďalším výrazným efektom zábalu je vyhladená pokožka bez celulitídy.

Počas procedúry sa telo rýchlo schladí, čo má za následok prirodzenú reakciu ľudského tela – snaha o zohriatie, v tomto prípade pomocou rozpúšťania tukových zásob. Tým sa pokožka vypne, vyformuje a viditeľne tonizuje. Tento typ zábalu je vhodné a príjemné využiť v období horúčav.

Aromatický zábal s morskou riasou

Ďalším z účinných zábalov, ktoré pozitívne pôsobia na krivky tela je zábal s morkými riasami. Vďaka tomu, že morské riasy obsahujú množstvo vitamínov, minerálnych látok a aminokyselín, podporujú odvádzanie toxickýxh látok z tela a tým aj látkovú výmenu. Po zábale je telo uvoľnené a vitálne. Pomáha spevniť pokožku, zredukovať prejavy celulitídy a je vhodným doplnkom pri diéte.

Procedúra začína klasicky – peelingom, ktorý pokožku obohatí o minerály a zbaví ju odumretých častí pokožky. Peeling sa skladá z makadamového, mandľového a mätového oleja a morskej soli. Nasleduje osviežujúca sprcha a po nej zábal z teplého bahna z morských rias. Zatiaľ čo telo absorbuje minerálne látky zo zábalu, tvár sa oddáva príjemnej masáži. Nakoniec sa telo hydratuje voňavým citrusovým olejom, ktorý dodá pocit osvieženia, relaxu a uvoľnenia.

V súčasnosti je mnoho kúpeľných a relaxačných pobytov, ktoré majú vo svojich programoch aj liečivé zábaly. Stačí si len vybrať podľa vášho vkusu.

Zobraziť komentáre a pridať komentár
Scroll to Top