Relaxujete a delíte sa s nami: to najlepšie z Vašich príspevkov

V rámci vyhlásenej súťaže o wellness pobyt, nám usilovne posielate odpovede a delíte sa s nami o Vaše túžby a predstavy o relaxačných pobytoch. Veríme, že čo najviac z nich sa Vám skutočne aj plní. Z takmer 400 doteraz zaslaných príspevkov sme vybrali tie naj a vylosovali sme prvého výhercu. Mnohé z Vašich odpovedí sú inšpiráciou aj pre nás a zlepšujú nám náladu. Ďakujeme! :-)

Takže nech sa páči – urobte si pohodlie a čítajte…

Marianna C.: Čo by mi mal správny wellness alebo kúpeľný pobyt priniesť?

Na relaxačný wellness pobyt sa veľmi teším!:-)Ideme si ho naplno užiť a vychutnať s maminou!:-)Bude to oddychová,zábavná,kamarátska,”mamino-dcérovská” babská jazda!!!;-D Podľa mňa wellness alebo akýkoľvek iný pobyt je správny vtedy,ak naň ide človek s niekým,s kým sa cíti dobre a má ho rád a takýto pobyt nemôže dopadnúť zle.Môžu si spolu vychutnať všetky príjemné veci ako sú procedúry,jedlo,prechádzky,kúpanie,večernú zábavu a neskôr sa o všetkom peknom aj porozprávať.S maminou máme výborný nadštandardný vzťah,takže z takéhoto pobytu si odnesieme veľa pekných zážitkov,aj napriek tomu,že by náš pobyt nebol úplne dokonalý.Všetko má svoje pozitíva aj negatíva,ale ak človek myslí pozitívne,všetky negatíva hodí za hlavu alebo si ich ani nevšimne.Takže tento náš pobyt nám určite prinesie to,čo od neho očakávame,pretože sa na neho pripravujeme s úsmevom na perách!!!:-)

Peter B.: Od čoho si chcem oddýchnuť?

Chcem si oddýchnuť od stereotypu denného života, práca, práca a potom práca. Voľný čas kontroluje suseda s brešúcim psom a množstvom záludných otázok typu kto? prečo? začo? a počuli ste? videli ste? a jedna pani povedala?

Viera G.:

teším sa na prvú pomoc kúpeľov:

ticho -od detí

teplo- vody

tekutiny -šampanske vo výrivke

 

Ľubomír Š.: Na čo sa počas dovolenky najviac teším?

V relaxačnom pobyte sa s manželkou najviac tešíme na to že, objavíme nové a obnovíme staré.

Objaviť novú krajinu, nové kúpelné a wellness zariadenia, nových ľudí, nové procedúry, nové zážitky a pocity, nové sily, novú radosť, nové myšlienky.

Obnoviť niekdajšie sily, radosť a elán, obnoviť vzájomný vzťah.

Super! Nie?

Mať čas a pohodu vychutnať týždeň dovolenky bez starostí zaujímavo a aktívne.

 

Eva P.: Čo by mi mal správny wellness alebo kúpeľný pobyt priniesť?

Oddych bez starostí v príjemnom prostredí s príjemnými ľuďmi s troškou rozptýlenia, tak aby bolo možno potom odovzdať ostatným aspoň trošku s pozitívna, ktoré si človek odnesie domov

Ján M.: Na čo sa počas dovolenky najviac teším?

Teším sa na celý pobyt. Na masáž saunu a plávanie v bazéne ale hlavne na oslavu 44. výročia sobáša vo vašom príjemnom prostredí.

Monika U.: Ako má vyzerať wellness/kúpeľný pobyt snov?

Víkend-dovolenka…so svojou láskou…kúpeľné mesto…príjemná atmosféra…útulná izbička… motýliky a žaby v bazéne…procedúry…blúdenie v parnom kúpeli…detox pri nasávaní tepla a ladová sprcha…večerný park…chutné jedlo, potom saunovanie…dlhý spánok, ešte dlhšie zobúdzanie…raňajší kúpeľ a švédske: „zkaždéhoochutnám“…fínsky relax v plachtách…a rozlúčkový úsmev s personálom…dovidenia štyri hviezdičky ****

Gabriela G.: Na čo sa počas dovolenky najviac teším?

Nakoľko som pobyt kúpila pre svokrovcov, najviac sa teším na to, ako budem sama doma

Martina Š.: Na čo sa počas dovolenky najviac teším?

Oddýchnuť si od práce a stresu chceme,

cez Relaxos si krátky pobyt rezervujeme,

síce by oddych mal byť dlhší,

ale nám postačí aj víkend romantický,

tešiť sa na rôzne aktivity budeme,

určite ich všetky spolu využijeme.

Šťastní a zrelaxovaní sa domov vrátime

a na budúci rok si znova niečo nájdeme…

 

Terézia K.: Od čoho si chcem oddýchnuť?

Chcem si oddýchnuť od domácich prác,prác v záhrade a tiež od manžela,lebo na dovolenke sa zmení na pozorného nehundrajúceho milujúceho gentlemana.

————————————————————

Sľúbili sme, že Vaša snaha neostane bez odmeny. A mysleli sme to vážne! ;-) Z Vašich doterajších naj odpovedí sme vylosovali nasledovný príspevok pani Oľgy, ktorá si zakúpila a veríme že aj vychutnala relaxačný pobyt v Piešťanoch. Srdečne gratulujeme! :-)

Oľga K.:

V Piešťanoch je pre mňa raj,

wellnes pobyt-to je naj…

Starosti tie nechám vzadu,

tu mám čas aj na parádu.

Super masáž, teplá sauna,

nevadí mi trocha bahna.

Personál sa o nás stará, čo viac môžem chcieť,

každá žena, stará-mladá, tu zmení si svoj svet.

Žiadne stresy, zhon a nervy,

Načerpám síl do rezervy.

 

Keďže s rodinkou absolvujeme pobyt už 4x ďakujeme za starostlivosť a opateru všetkým, ktorí sa podieľajú na tom, aby nám bolo v Piešťanoch dobre.

S pozdravom Oľga

 

Na záver pripomíname všetkým Vám, ktorí ste si prostredníctvom rezervačného systému Relaxos zakúpili pobyt a ešte ste sa nezapojili do súťaže, že ešte nie je neskoro – v súťaži o wellness pobyt pokračujeme. Tešíme sa na všetky Vaše tvorivé príspevky a prajeme krásne chvíle relaxu!

9. Apríl 2013 o 3:44 pm admin · Link
Tagy: ,

Pridaj komentár