Ako si predstavujete ideálne relaxačné pobyty

Začiatkom minulého roka sme vyhlásili súťaž o atraktívny wellness pobyt. Zapojiť sa je jednoduché. Všetci zákazníci, ktorí si zakúpia  kúpeľný alebo wellness pobyt prostredníctvom rezervačného systému Relaxos, môžu využiť svoju kreativitu a odpovedať na otázky o ich predstavách, očakávaniach a túžbach, ktoré by im tieto pobyty mali splniť. Doteraz sa s nami podelilo už takmer 400 relaxujúcich a o nápadité, vtipné a dokonca aj zrýmované príspevky nebola núdza. :-)

Prinášame zhrnutie vašich odpovedí.

Na čo sa pri relaxačných pobytoch tešíte

Oddych, pohodlie, spánok, relax – alebo jednoducho sladké ničnerobenie – na to sa jednoznačne teší väčšina z Vás. Samozrejme k pobytom partia rôzne masáže, bahenné či iné zábaly a kúpeľné procedúry, ktorými sa mnohí chcete nechať rozmaznávať. Viacerí sa tešíte aj na dobré jedlo, vypnutý mobilný telefón, hry a leňošenie v bazéne, stretnutia s priateľmi alebo naopak nadviazanie nových známostí.

V neposlednom rade je pre Vás dôležité, že budete mať konečne čas na svojich blízkych – či už na partnera/partnerku a utužíte vzájomné vzťahy, alebo si vychutnáte relaxačný pobyt spolu ako rodinka, či ako partia bývalých spolužiakov. A nemáme Vám za zlé ani trošku zdravého “sebectva” – mať v tejto hektickej dobe čas iba pre seba. ;-)

Konečne vytúžený oddych od…

Oddýchnuť si chcete samozrejme všetci. Inšpirovali ste nás, od čoho všetkého sa dá na relaxačných pobytoch oddychovať. :-) Očividnými favoritmi v rebríčku sú práca, zhon, stres, domáce práce a povinnosti, stereotypný životný štýl. Mamičky a gazdinky potrebujú tiež pauzu od varenia a upratovania – za všetky aspoň túžba pani Regíny:

“Odpočinúť si od kolotoča – domácnosť, práca. Zmeniť prostredie, nechať sa obslúžiť – nevariť a a mať čo jesť, neupratovať a mať čisto…”

Rodičia a starí rodičia to určite nemyslia zle, keď si chcú oddýchnuť aj od svojich ratolestí, veď niektorí dokonca uviedli, že pred pobytom svojim deťom vypratali byt na prípadnú párty v čase ich neprítomnosti. :-) Oddych potrebujete aj od zvedavých susedov, či celkovo od hlučného mestského prostredia. Mnohí ste sa priznali, že Vám počas relaxovania na pobyte nebude chýbať nervózna svokra, nevľúdny šéf, či zákazníci. Taký oddych si určite zaslúžite.

Vaše wellness očakávania

Kto by nebol pred plánovanou dovolenkou plný očakávaní a predstáv? Pobyty by Vám mali pomôcť nabrať novú energiu a sily do všedných dní, zabudnúť na každodenný zhon, povinnosti a starosti, priniesť pokoj tela i duše. V kúpeľoch si chcete zlepšiť zdravotné problémy a priniesť úľavu od bolesti, očakávate “celkovú regeneráciu osobnosti”.

Zmena prostredia by Vám mala priniesť príjemné pocity a krásne zážitky a spomienky, ktoré zostávajú a čerpáte z nich energiu do ďalších dní. Niektorí čakajú rozptýlenie, zábavu a aktívne trávenie pobytu, iní oceníte čokoľvek, čo prinesie oddych od detí, vnúčeniec či domácich miláčikov.

Veríme, že sa Vám všetky očakávania naplnia a oddýchnutí a plní energie tak budete rozdávať dobrú náladu aj nám všetkým.

Pobyt snov

Wellness alebo kúpeľný pobyt snov by mal podľa Vašich odpovedí určite zahŕňať komfort, krásne, čisté, tiché prostredie a okolitú prírodu a celkový dojem by malo dotvárať aj dobré počasie. Snívate o príjemnom a milom obsluhujúcom personále, nadštandardnej zdravotníckej starostlivosti a vhodných kúpeľných procedúrach, ktoré Vám naozaj pomôžu. Niektorí ste popustili uzdu svojej fantázii a spájate si pobyt snov s tým najvyšším luxusom, priestranným apartmánom, s kráľovskou obsluhou až do postele, šampanským a všetkým tým, čo Vám prinesie maximálne pohodlie. Snáď sa mnohé Vaše sny stali skutočnosťou. :-)

Za všetky Vaše odpovede ďakujeme! Výber tých najoriginálnejších spolu s výherným príspevkom zverejníme v ďalšom článku.

28. Marec 2013 o 3:44 pm admin · Link
Tagy: ,

Pridaj komentár